lvbetglowna

Jak zdobyć sukces w LVbet?

Jednym ze sposobów gry, który pozwala zwiększać zarobki z zakładów bukmacherskich jest system, taktyka zwaną progresją. Ma ona swoje wady jak i zalety. Jej założeniem jest odpowiednie manipulowanie stawką względem tego czy poprzedni zakład okazał się wygrany, czy nie. To co jest piękne w systemie progresywnym, to fakt, że przy pierwszym trafieniu wychodzi się na plus, ma się czysty zysk. Na czym polega gra progresją, na przykład u bukmachera Lvbet ?

lvped

Gra progresją polega na tym by za każdym razem kiedy poprzedni zakład okazał się przegrany odpowiednio zwiększać stawkę na zakład kolejny (na przykład wzrost stawki o dwa razy przy kursie co najmniej 3.0) – wtedy można liczyć na to, że pierwszy wygrany kupon przyniesie nam czysty zysk. Przykładową grą na tę progresję jest gra na remisy. Dzięki temu pierwsze trafienie daje nam zysk, a stawki wzrastają dwukrotnie. Pozostaje pytanie ile razy musimy zagrać, żeby trafić wspomniany remis ? Czasem może nam się udać za pierwszym razem, a czasem kiedy mamy pecha będziemy potrzebowali do tego co najmniej kilku, a nawet kilkunastu spotkań. Biorąc pod uwagę, że stawki wzrastają dwukrotnie to wymagany budżet (lub dobór pierwszy stawki) jest ważny. Budżet musi być odpowiednio duży względem stawki pierwszej, tak by pozwalał on na przeprowadzenie co najmniej kilkunastu etapów gry (w przypadku progresji na remisy). W przypadku innych progresji budżet może się zmieniać. Im wyższy kurs na jaki gramy, tym mniejszy wymagany budżet. Im ten kurs jest mniejszym, tym szybciej będą wzrastać stawki, a zatem trzeba liczyć się z koniecznością posiadania znacznie większego budżetu.

lvbet

To tylko jeden ze sposobów gry jaki możemy realizować u bukmachera. Ważne w przypadku progresji by kursy były jak najwyższe. Te uzyskamy grając u chyba najlepszego bukmachera na naszym rynku czyli Lvbet. Porównując kursy oferowane przez bukmachera Lvbet, z tymi które oferowane są przez konkurencyjne firmy, łatwo dojść do wniosku, że znacznie bardziej korzystne okazuje się granie w Lvbet nowe zakłady bukmacherskie online. Dodatkowym atutem tej firmy jest bardzo szeroka oferta, dzięki czemu zawsze znajdziemy ten mecz, te spotkanie które chcemy postawić, na którym planujemy zarobić pieniądze.